НОВИНИ

Анкетна карта

Банкови сметки

Банкова сметка за такси по ПМС 136, санкции
и нак. постановления

Получател:
РИОСВ Стара Загора
IBAN: BG80 UNCR 7630 3100 1161 81;  BIC: UNCRBGSF;
Банка: УниКредит Булбанк - Стара Загора
*******
Банкова сметка на ПУДООС за Продуктови такси за масово разпространени отпадъци:
БНБ-ЦУ: BG30 BNBG 9661 3100 1390 01;  BIC : BNBG BGSD
*******
Банкова сметка за месечни отчисления по чл.60 и чл. 64 от ЗУО : 
IBAN: BG 77 UNCR 76303300000352  BIC: UNCRBGSF 
УниКредит Булбанк – Стара Загора
Основание за плащане:
чл.60 от ЗУО и чл.10,ал.1 от Наредба № 7/2013;  чл.64 от ЗУО и чл.23, ал.1 от Наредба №7/2013 г.
*******
Плащане на ПОС терминал във фронт офис на инспекцията
Приемане на всички видове трансакции с карти,
носещи логата на Visa, Visa Electron, V PAY, MasterCard и Maestro.

НОВИНИ виж всички »

Номинирани рисунки и макети от проведен регионален ученически конкурс на тема „Вода за всички” 2019 г.

21.03.2019 г.

Сто четиридесет и една творби на ученици от 1 до 7 клас от Сливенска, Старозагорска и Ямболска области са допуснати до участие в регионален ученически конкурс, посветен на Световния ден на водата - 22 март. Учениците изработваха рисунки и макети на тема „Вода за всички”. Общо 12 от представените творби са номинирани в различните възрастови категории и групи. Авторите на класираните творби ще получат грамоти и екоматериали, а за първите места са предвидени и детски енциклопедии.
Допълнително, журито отличи и още 9 рисунки и макети, чийто автори също ще получат грамоти.
РИОСВ – Стара Загора благодари на всички участници и им пожелава още много пролетни творчески успехи! 
Победителите ще бъдат официално наградени на церемония на 22 март - Световен ден на водата, петък, в „Заседателната зала” на РИОСВ -  Стара Загора, ет. 3, град Стара Загора, ул. „Стара планина” №2 от 11 часа.

                                                                 Класирани творби
Раздел  Макети 
Възрастова група 1-4 клас

І място  -  Симона и Йоана Караиванови – 4 а клас на ОУ „Кирил Христов” град Стара Загора
ІІ място - Атанас Славов –  4 б клас на СУ „Георги Стойков Раковски” град Котел 
ІІІ място - Виктор Тодоров – 4 а клас на ОУ „Кирил Христов” град Стара Загора
Раздел  Макети 
Възрастова група 5-7 клас
І място - Емил Митев – 6 клас  ОУ„Св. св.Кирил и Методий” град Сливен
ІІ място - Момчил Георгиев – 6 а клас на СУ „Екзарх Антим І” град  Казанлък
ІІІ място – Вангел Христов 7 клас ОУ„Св. св. Кирил и Методий” град Сливен
Раздел Рисунки
Възрастова група 1-4 клас

І място -  Зина Илиева - 3 в клас ОУ „Юрий Гагарин” град Сливен
ІІ място - Марина Неделчева - 3а клас – СУ „Неофит Рилски” град Твърдица
ІІІ място - Полина Фералиева – 4 б клас  - ОУ „Николай Лилиев” град Стара Загора
Раздел Рисунки
Възрастова група 5-7 клас

І място - Радко Василев 5 б клас  ОУ „Братя Миладинови” Сливен 
ІІ място - Христо Маринчев 7 б клас на ОУ „Юрий Гагарин” гр. Сливен
ІІІ място - Симеон Спиров 5 в клас на ОУ „Кирил Христов”
Поощрителни награди  получават :
1. Росен Иванов - 3 ти клас Арт школа град Казанлък
2. Карина Николова - 4 клас  НУ„Любен Каравелов” град Нова Загора
3. Йоана Панайотова - 4 клас ОУ„Св. св.Кирил и Методий” град Сливен
4. Йоана Чолпанова  - 7 клас ОУ „Чудомир” град Казанлък
5. Пламен Ковачев - 7 клас на ОУ „Чудомир” град Казанлък, община Казанлък
6. Божидара Владева - 6 клас СУ „Екзарх Антим І” град  Казанлък
7. 4 б клас на НУ „Любен Каравелов” град Нова Загора
8. Николина Иванова – Школа „Арт линия” град Казанлък 
9. Цветомира Георгиева – Школа „Арт линия” град Казанлък